СХОДИ ІЗ РЕШІТКОВОГО НАСТИЛУ

Решітковий настил - ідеальний матеріал для створення сходових маршів всіх типів. Основні переваги ступенів, виконаних з гратчастого настилу - легкість монтажу, гарний зовнішній вигляд, прекрасні протиковзкі властивості, за якими з ним не може зрівнятися жоден інший матеріал.

Решітковий настил дозволяє робити щаблі будь-якої форми та конфігурації. Найбільш поширеними варіантами є прямі і гвинтові сходи.

Для наших клієнтів ми надаємо також послуги проектування сходів - Вам необхідно дати тільки технічне завдання, а також повідомити тип бажаної сходи - все інше ми зробимо самі.

Головні відмітні особливості ступенів:

  • наявність спеціальних боковин з отворами для кріплення;

  • спеціальний противоскользящий перфорований куточок, який забезпечує відмінні зчіпні властивості з взуттям людини в будь-яких погодних умовах.

Для проектувальників

Стандартна боковина щаблі виглядає наступним чином:

Ці розміри необхідно враховувати при проектуванні сходів і розміщенні отворів під кріплення ступенів на косоурах.

Нижче представляємо таблицю стандартних розмірів ступенів:

Також можливе виготовлення будь-яких інших ступенів з нестандартними розмірами як по довжині так і по ширині. Для замовлення таких ступенів звертайтеся до менеджерів відділу збуту.

Навантаження для ступенів аналогічні навантажень для гратчастого настилу, представленим в «Таблиці навантажень гратчастого настилу» . У даному випадку довжина ступеня дорівнює ширині прольоту. Способи кріплення ступенів описані в розділі «Способи кріплення» .