Image large

Будівництво ТРЦ

10.01.2016

У загальній структурі виробництва металоконструкцій будівництво ТРЦ завжди відігравало помітну роль. Крім того, що більш-менш великий торговий центр - це тисячі тонн металоконструкцій, так це ще й чудова реклама завдяки високій впізнаваності таких об'єктів, в порівнянні, наприклад, з промисловими спорудами.

З 2010 по 2015 роки Червоноградським завод металоконструкцій виготовлено та змонтовано металоконструкції торгово-розважальних центрів загальною площею більше 300 000 м². І це лише ті об'єкти, які на 100% побудовані з наших металевих конструкцій. Ще кілька ТРЦ побудовані за участю ЧЗМК в консорціумі з іншими постачальниками.

Оскільки торгово-розважальний центр - місце, яке щодня відвідують тисячі або навіть десятки тисяч людей, для замовника під час будівництва на перше місце виходять такі фактори як безпека, надійність і привабливий зовнішній вигляд застосовуваних будівельних матеріалів.

Наприклад, металоконструкції, що поржавіли через кілька місяців експлуатації, не так просто перефарбувати, оскільки такі роботи потребують досить тривалого часу, що проблематично при сучасних графіках роботи торгових центрів. Дана процедура в будь-якому випадку потягне за собою значні фінансові втрати. Залишити ж на загальний огляд елементи металоконструкцій з ознаками корозії просто неприпустимо з точки зору сучасних стандартів естетичного оформлення торгових комплексів. Таким чином, незначна економія при будівництві або недбалий підхід до вибору постачальника перетворюються на серйозну проблему вже під час експлуатації об'єкта.

Також дуже важливу роль відіграють терміни зведення об'єкта, адже не секрет, що кожен день зволікання при будівництві приносить додаткові витрати. Крім прямих витрат необхідно враховувати також і недоотриманий прибуток від орендарів, оплату додаткових відсотків за використання кредитних коштів, можливі штрафні санкції за перенесення строків відкриття і т.д.

Наша компанія прекрасно розуміє ці важливі моменти, тому питання якості та дотримання термінів поставки і монтажу металоконструкцій ми завжди ставимо на перший план.

За останні роки наш завод брав участь у будівництві багатьох ТРЦ і гіпермаркетів Західної України. Власники кількох з них - європейські інвестори, що автоматично означає підвищені вимоги в першу чергу до якості металоконструкцій.

Традиційно, що найбільші торгово-розважальні центри Західної України розташовані у Львові - столиці Галичини.

King Cross Leopolis - найбільший діючий торгово-розважальний центр Західної України загальною площею – 116 000 м². Відкритий навесні 2010 року. Даний ТРЦ повністю виготовлений з металоконструкцій ЧЗМК.

У складі комплексу продуктовий гіпермаркет «Auchan», кінотеатр на 7 залів, боулінг, каток, більше 130 бутиків і магазинів ...

Даний торгово-розважальний комплекс став першим такого класу комплексом у Львові.

Victoria Gardens - другий за величиною торгово-розважальний центр у Львові площею 102 000 м².

Знаходиться на стадії будівництва. Спочатку даний торговий центр повинен був відкритися ще перед ТРЦ King Cross Leopolis і називатися Leopolis. Однак, через фінансові проблеми будівництво було заморожено на кілька років і не закінчено ще до сьогоднішнього дня. У зв'язку з тим, що на даний момент вже є комплекс, в назві якого присутнє слово «leopolis», було прийнято рішення про перейменування ТРЦ в Victoria Gardens.

На відміну від King Cross Leopolis, в даному ТРЦ в якості несучого каркасу застосована монолітна конструкція із залізобетону, а з металоконструкцій виконані тільки елементи покрівлі (ферми, балки, ригелі), світлоаераційні ліхтарі в атріумах, перехідні містки, несучі конструкції глядацьких залів в кінотеатрах і т.д. У зв'язку із цим, кількість металоконструкцій при схожих розмірах комплексів, приблизно в три рази менша, ніж було використано при будівництві ТРЦ King Cross Leopolis.

Sport Life + Фуршет - комплекс, який об'єднує в собі найбільший фітнес-клуб у Львові з супермаркетом «Фуршет». Повністю виготовлений і змонтований Червоноградським заводом металоконструкцій. Загальний обсяг металоконструкцій - 400 тонн.

Хід будівництва... На порожньому місці за 4 місяці повністю змонтовано металевий каркас комплексу.

 

Крім зазначених об'єктів, з металоконструкцій нашого заводу побудовано багато менших за розмірами торгових центрів та супермаркетів, які користуються популярністю у мешканців Львова, Рівного, Івано-Франківська, Луцька, Тернополя - «ВАМ», «Арсен», «Барвінок», «Novus» ...

Іноді, звично здійснюючи покупки або просто відпочиваючи з родиною, ми навіть не замислюємося про те, скільки сил і копіткої роботи вкладено в кожен об'єкт для того, щоб ми з Вами могли відчувати себе в безпеці і отримувати задоволення під час відпочинку ...

До зустрічі на інших об'єктах ЧЗМК!!!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Швидкобудуюємі будівлі

29.01.2015

Швидкобудуюємі будівлі