ПОЧАТОК

Червоноградський завод металоконструкцій працює з 1969 року. У радянські часи з металоконструкцій заводу були побудовані практично всі шахти Львівсько-Волинського вугільного басейну, найбільша на той час у Центральній та Східній Європі збагачувальна фабрика вугілля, металоконструкції заводу поставлялися в країни Близького Сходу, зокрема на будівництво Асуанської греблі.

Czmk deviz 2

ПРИЄДНАННЯ ДО POLIMEX-MOSTOSTAL

З 2003 року завод входить до групи Polimex-Mostostal (Польща, м. Варшава) - однієї з найбільших будівельних компаній Польщі, яка володіє найсучаснішими заводами металоконструкцій в Європі.

МОДЕРНІЗАЦІЯ

Починаючи з 2005 року, на заводі пройшло оновлення 90% парку устаткування, встановлені сучасні металообробні лінії і верстати з ЧПУ від світових виробників - Ficep, Esab, Koike Sanso Kogyo Co, Schlick та інші.

Також удосконалюються технологічні процеси на кожному етапі виробництва, змінена система управління якістю продукції, повністю перероблена система антикорозійного захисту металоконструкцій.

На сьогоднішній день ми пропонуємо Замовнику найповніший комплекс послуг у сфері будівництва з металу - від розробки проекту до монтажу будівлі. Причому, кожним з етапів ми займаємося професійно.

ВИРОБНИЦТВО ЗВАРНОГО РЕШІТКОВОГО НАСТИЛУ

Крім того, з 2003 року розпочато виробництво зварного решіткового настилу за стандартами DIN 24531-1, DIN 24537-1. Навіть через 10 років наш завод залишається ЄДИНИМ виробником такого типу настилів в Україні, практично потіснивши з ринку решітки європейського виробництва. За цей час ми стали беззаперечним лідером на ринку решіткових настилів в Україні, а також увійшли до трійки найбільших постачальників решіток на ринок Російської Федерації.

Реалізуючи план розвитку, в 2012 році запущено виробництво пресованого решіткового настилу.

На сьогоднішній момент виробничі потужності заводу складають 1000 тонн решіток щомісячно

КЛІЄНТ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!

Для більш якісного обслуговування Клієнтів, а також для задоволення в повному обсязі побажань наших Замовників, з 2005 року Червоноградський завод металоконструкцій надає послуги з монтажу металевих конструкцій.

Більш детально про кожен з видів продукції ЧЗМК, Ви зможете прочитати у відповідному розділі нашого сайту.

Незалежно від типу продукції, обсягу замовлення та інших факторів, ми у своїй роботі дотримуємося одного, головного для кожного працівника ЧЗМК, правила - Клієнт завжди правий.

 


Звіт про управління за 2019р.

Звіт незалежного аудитора 2019р.

Звіт незалежного аудитора 2020р.